office meal snack machine

office meal від prostofood

line

FREE CHOICE

Холодильник-вітрина від ProstoFood встановлюється в офісі та щоденно поповнюється смачними готовими стравами. Зголоднів? Обирай будь-яку страву на свій смак та сплачуй зручним способом. Компанії не треба сплачувати за обслуговування й установку вітрини, а також за обіди працівників.

PREORDER

Зручні умови для замовлення комплексних обідів для працівників з доставкою в офіс. Кожен співробітник має змогу обрати страви на тиждень вперед у рамках бюджету компанії – замовник оплачує щоденну доставку смачних обідів для усього колективу. ProstoFood гарантує високу якість та чудовий смак здорової їжі, вчасну щоденну доставку іменних обідів до офісу.

line

ЯК СТАТИ НАШИМ КЛІЄНТОМ?

line
1

Замов

Замовляй безкоштовну дегустацію страв ProstoFood. Наш менеджер зв’яжеться з вами, щоб домовитися про зручний час та місце для дегустації.

Скуштуй

Оцініть смак та свіжість наших страв і тільки після цього ухваліть рішення. Наші менеджери допоможуть обрати найбільш оптимальне рішення, що відповідатиме потребам харчування працівників вашого офісу.

2
3

Отримай

Отримуйте оперативну доставку свіжих страв щодня та встановлення необхідного обладнання у вашому офісі.

Насолоджуйся

Насолоджуйтесь усім колективом неперевершеною смачною здоровою їжею щодня від найкращих кухарів сервісу ProstoFood.

4

SNACK MACHINE

line

Снековий автомат Snack Machine – сучасне обладнання, що дозволяє організувати зручну систему придбання смачних перекусів для працівників офісів. Автомат стане відмінним рішенням для компаній кількістю працівників 80+. Snack Machine від ProstoFood є лідером серед операторів снекових автоматів.

В асортименті представлена здорова їжа, напої, снеки, шоколад та енергетичні продукти. ProstoFood обслуговує автомат від двох до п'яти разів на тиждень і пропонує гнучкі умови для вибору асортименту продуктів. У разі, якщо ви хочете придбати снековий автомат, ми також зможемо вам в цьому допомогти.

snack machine
line

ПРО НАС

office people

Компанія ProstoFood вже більше 5 років дбає про співробітників офісів по усьому Києву та Київській області, пропонуючи їм смачні, корисні та якісні продукти харчування. Комплексне корпоративне харчування – це найвища ступінь турботи про співробітників, тому компанії повинні довіряти цей обов’язок найкращим. ProstoFood – професіонал у питаннях офісного харчування!

Наша компанія повністю виконує весь спектр завдань з приготування та доставки їжі, а також сервісу та обслуговування нашого обладнання холодильних вітрин та Snack Machine. Наші головні переваги – великий асортимент корисних смачних страв на будь-який смак, упаковка ECO Friendly, постійне відстеження сучасних трендів, співпраця з великою кількістю корпоративних клієнтів, а також досвід та професіоналізм кожного працівника сервісу.

НАШІ КЛІЄНТИ

ПАРТНЕРСЬКА ПРОГРАМА

line

Компанія ProstoFood завжди відкрита для нових партнерів та співпраці – ми пропонуємо індивідуальні гнучкі умови для кожного з організації комплексного харчування в офісах по Києву та Київської області. Якщо ви постачальник або хочете обговорити спільний проект, звертайтеся до нас, будемо раді співпрацювати з вами.

Ми раді працювати з різними медіа каналами, блогами та рекламними майданчиками. Компанія ProstoFood відкрита до співпраці з представниками відомих брендів та корпорацій – ми гарантуємо високий професіоналізм та якість обслуговування.

henkel

більше пропозицій від prosto food

line
line

ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ